Українських водіїв обкладуть новим податком

В Укрaїні ввoдять нoвий пoдaтoк для влaсників aвтoмoбілів. Нoвий пoдaтoк зa більшoю мірoю тoркнeться тиx людей, які заробляють на життя шляхом перепродажу транспортних засобів. Проект закону №1210 був прийнятий три дні тому, 16 січня. Даним законопроектом передбачено збільшення податку при угоді про продаж автомобіля. Варто відзначити, що платити цей податок доведеться не всім, а тим, хто продає машину більше ніж два рази за один рік.

Варто нагадати, що до цього в країні було лише дві ставки при продажу автомобіля, але відтепер їх буде три. Найбільшу суму заплатять ті, хто продасть автомобіль більше двох разів за рік. Ставка складе 18% від оціночного цінника на автомобіль. Якщо людина продає один автомобіль за рік, то він не буде платити ніякої податок. Вже під час другої операції на продаж ставка залишається тією ж і складе вона лише 5%.

Варто відзначити, що таке нововведення стосується не тільки легкових автомобілів, але і інші транспортні засоби. В їх число входять трактори, автобуси. Також, податок буде стосуватися і продажу причепів. Закон спрямований проти спекуляцій на автомобільному ринку. На даний момент законопроект знаходиться на стадії очікування підписання президентом України Володимиром Зеленським та головою Верховної Ради.

Останнім часом для автомобілістів вводиться велика кількість податків і нових умов. Нова діюча влада підвищила ряд штрафів. Наприклад, було запропоновано істотно підвищити штрафи за водіння в нетверезому стані. Також, було підписано законопроект, який сприятиме поліпшенню умов володіння електромобілем. За майбутні роки планується встановити більше станцій електрозаправки, більше дорожніх знаків, що попереджають про ці станціях, буде збільшено кількість громадських паркувальних місць для власників електрокарів. У зв'язку з цим будуть введені і нові штрафи за недозволену парковку. Порушників каратимуть грошовими штрафами.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.