Volvo Trucks здійснила поставку перших електричних вантажівок Volvo FL Electric та Volvo FE Electric

19 лютoгo кoмпaнія Volvo Trucks здійснилa пoстaвку свoїx пeршиx пoвністю eлeктричниx вaнтaжівoк: сміттєвoзa для кoмпaнії зі збoру й утилізaції сміття Renova тa вaнтaжівки для лoгістичнoї кoмпaнії DB Schenker тa її пaртнeрa-пeрeвізникa TGM, які працюють у Швеції.

Вантажівки Volvo FL Electric є частиною попередньої серії, розробленої у співпраці з окремими клієнтами Volvo Trucks. Серійне (поки що обмежене) виробництво вантажних автомобілів Volvo FL Electric та Volvo FE Electric для Європейського ринку буде запущено у другій половині 2019 року.

 

Відсутність шуму двигуна та вихлопних газів – ось що таке електричні вантажівки! Вантажні автомобілі з електричними двигунами – це вдосконалення умов праці водія і більш тихе і чисте місто.

«У тісній співпраці з водіями та нашими клієнтами нам вдалося за короткий час розробити електрифіковані транспортні рішення, що відповідають високим стандартам продуктивності, запасу ходу, вантажопідйомності та експлуатаційної готовності», – коментує Президент Volvo Trucks Рогер Альм.

До поставки проходила підготовка, в рамках якої водії, які працюватимуть на електричних вантажівках, мали можливість пройти тест-драйв.

За свідченням Рогера Альма: «Особливо вразила водіїв чутлива трансмісія, що забезпечує швидке і плавне прискорення та низький рівень шуму».

 

Пан Рогер Альм також зауважує: «Ми будемо продовжувати розвивати свою електрифіковану лінійку продукції. Водночас ми постійно працюємо над зменшенням негативного впливу на навколишнє середовище та клімат наших дизельних і газових вантажівок, насамперед за допомогою ефективної, енергозберігаючої трансмісії».

 

Факти про електричні вантажні автомобілі Volvo

Вантажівки Volvo FL Electric та Volvo FE Electric призначені для перевезення вантажів, збору сміття та інших сфер експлуатації в міських умовах. Повна маса вантажівки Volvo FL Electric становить 16 тонн, а Volvo FE Electric – 27 тонн.

Більше про ініціативи Volvo Trucks у сфері електромобільності: http://www.volvotrucks.com/electromobility

Volvo Trucks надають комплексні транспортні рішення професійним і вимогливим клієнтам, пропонуючи повний спектр середньотоннажних і важких вантажівок. Підтримка клієнтів забезпечується через глобальну мережу із 2100 дилерів та проведення семінарів у більш ніж 130 країнах світу. При цьому процес складання вантажівок Volvo здійснюється у 15 країнах. За 2018 р. у світі було продано більше ніж 127 000 вантажівок Volvo. Volvo Trucks є частиною Volvo Group, одного з провідних світових виробників вантажних автомобілів, автобусів, будівельного обладнання та морських і промислових двигунів. Також Volvo Group надає комплексні рішення із фінансування та обслугову¬вання. Робота компанії Volvo Trucks ґрунтується на ключових цінностях якості, безпеки та турботи про навколиш¬нє середовище.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.