Volkswagen Автоцентр-Україна: Премєра нового Volkswagen Passat у Женеві

Вдaлий чaс для рeкoрду: цієї вeсни бeстсeлeр пoдoлaє відмітку в 30 мільйoнів eкзeмплярів.

Цe пeрeтвoрює йoгo oднією нa oдну із нaйуспішнішиx сeрeдньoрoзмірниx мoдeлeй у світі.

І oднe відoмo дoстeмeннo: 30-мільйoнний Passat нaлeжaтимe дo прoгрeсивнoгo рoзвинeнoгo вoсьмoгo пoкoління. Нoвий Passat зaзнaв глибoкoгo тexнічнoгo oнoвлeння тa втілює пeрeдoві інновації бренда, що вже стає традицією. Новий Passat дебютує на Женевському автосалоні, а прем'єра на ринку України запланована на осінь 2019.

  • Масштабна технічна модернізація бестселера відкриває шлях у майбутнє продуктової лінійки
  • Дебют у Passat: нова система допомоги водієві Travel Assist робить можливим частково автоматизоване водіння на швидкостях від до 210 км/год
  • Завжди на зв'язку: мультимедійна система нового покоління з вбудованою карткою eSIM приносить нові функції синхронізації

 Новий Passat стане першим автомобілем Volkswagen, який запропонує частково автоматизоване водіння майже на будь-якій швидкості.

 

Паралельно з дебютом седану Passat Variant стане першим автомобілем Volkswagen, здатним до частково автоматизованого водіння на будь-якій швидкості (від до 210 км/год) завдяки новій системі IQ.DRIVE.

До того ж новий Passat буде першою моделлю бренда у світі, що має кермо, здатне розпізнавати дотик на кшталт дисплеїв у смартфонах. Таке кермо виявляє дотики водія, забезпечуючи інтерактивну взаємодію з різноманітними системами допомоги водієві, наприклад Travel Assist. Ще однією новою функцією у Passat стане аварійне керування Emergency Steering Assist, що підвищує безпеку під час виконання маневрів задля уникнення зіткнення завдяки вчасному втручанню гальм.

Нова система IQ.LIGHT вперше дебютує в цьому сегменті – світлодіодні матричні фари головного світла перетворюють ніч на день і представляють інноваційну технологію освітлення, що дотепер була доступна виключно для моделі Touareg.

Окрім того, в новому Passat дебютує й третє покоління мультимедійних систем MIB3.

Volkswagen дозволяє застосовувати додатки для iPhone через бездротовий інтерфейс Apple CarPlay™

Інтерфейсом для інтеграції додатків зі смартфонів служить App Connect, яка вперше у Volkswagen дозволяє застосовувати додатки для iPhone через бездротовий інтерфейс Apple CarPlay™. Відтепер, якщо потрібно, Passat зможе постійно бути онлайн завдяки MIB3, оскільки нова мультимедійна система серійно обладнана карткою eSIM*. Окрім вдосконалених навігаційних сервісів з наданням інформації в режимі реального часу, вона також пропонує нові технології: потокове відтворення музики, інтернет-радіо та інтеграцію з мережевими службами Volkswagen We, а також «хмарні» сервіси для автомобіля, які з'являться у майбутньому. Крім того, вперше можна буде використовувати смартфони як «мобільні ключі» для відчинення і запуску двигуна Вашого Passat.

Систему MIB3 тісно інтегровано з новим Digital Cockpit.

Систему MIB3 тісно інтегровано з новим Digital Cockpit

Інтерактивну панель приладів було суттєво вдосконалено порівняно з системою Active Info Display, яка дебютувала із попереднім поколінням Passat. Дисплей інтерактивної панелі приладів було модернізовано, за рахунок чого він став ще більш контрастним та забезпечує чітке і високоякісне відображення.

Набір функцій також розширився до цілком нового рівня. Відтепер всього однією кнопкою на новому багатофункціональному кермі можна налаштувати три різноманітні конфігурації відображення.

Всі моделі TSI та TDI відповідають вимогам стандарту на викиди Euro 6d TEMP.

 

* Серійне оснащення автомобілів, вироблених для України, може відрізнятись від європейських.

Автосалон Volkswagen Автоцентр-Україна

Адреса: м. Дніпро, Набережна Перемоги, 22

Тел.: (056) 790-33-31, (050) 322-22-31, (097) 322-22-31

Часи роботи: с 8.00 до 20.00

E-mail: yaroshuk@autocenter.dp.ua

WEB: www.autocenter.dp.ua

Перейти на сторінку автосалону

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.