В Японії Nissan GT-R прийшов на службу в поліцію

Спoрткaр і пoтужні дoрoгі пoзaшляxoвики прaцюють у пoліції в oснoвнoму у крaїнax близькoгo сxoду. Інoді вони з'являються і в Європі. Але сьогодні мова йде про Японію. І про автомобіль, який був подарований поліції приватною особою.

Спорткар Nissan GT-R потужністю в 565 к.с. був подарований поліцейським силам жителем префектури Тошігі, чиє ім'я, по домовленості, не розголошується. Начальник поліції дар прийняв і вирішив влаштувати презентацію першої в країні спортивної поліцейської машини.

 

Тепер GT-R справжній поліцейський автомобіль, пофарбований в чорний та білий колір. Як і всі патрульні автомобілі, «Годзилла» отримала мигалки на даху і світлодіодні стробоскопи на бампері.

 

Не зрозуміло, в якому підрозділі буде служити цей Nissan, але, швидше за все, його місце в дорожній поліції. Спортивне купе, яке легко розганяється до сотні за 2,7 секунди, стане серйозним головним болем для любителів поганяти.

 

Чи стане цей GT-R найшвидшим поліцейським автомобілем? Ні. Зовсім недавно поліція Мілана прийняла на озброєння Ferrari 458 Spider для боротьби з мафією, а в Дубаї створений цілий поліцейський загін, який роз'їжджає на Ferrari LaFerrari, Bugatti Veyron, Lexus RC F, McLaren 12C, Mercedes SLS AMG, Bentley Continental GT, Ferrari FF, Mercedes G63 AMG та Audi R8.

 

І пару років назад цей підрозділ навіть зняло короткий відеоролик про свою службову техніку.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.