«Укрзализныця» с 11 января может прекратить перевозить пассажиров

Дeржaвнa службa з бeзпeки нa трaнспoрті «Укртрaнсбeзпeкa» свoїм нaкaзoм №1044 від 30 грудня зупинилa дію ліцeнзії AТ «Укрзaлізниця» («УЗ») нa пeрeвeзeння пaсaжирів та небезпечних вантажів.

Як пише mind.ua, относительно це на своїй фейсбук-сторінці заявила башня створеної для перевірки та оцінки стану «УЗ» Тимчасової слідчої комісії (ТСК) Верховної Для Юлія Гришина.

Перевірка ТСК виявила низку грубих порушень ліцензійних умов, зокрема:

  • призначення очільниками пасажирської та вантажної вертикалі, що здійснюють ліцензійні види діяльності, невідповідних по (по грибы) освітою та досвідом людей (безвыгодный залізничників);
  • відсутність у належному обсязі керівників структурних підрозділів, відповідальних следовать ліцензійну діяльність всередині філій;
  • відсутність структури координації та управління ліцензійною діяльністю;
  • відсутність сертифікатів відповідності ліцензованих видів діяльності регламентам.

Водночас очільник «Укртрансбезпеки» Євген Зборовський повідомив, що насправді ліцензія «Укрзалізниці» безвыгодный скасовується.

За його словами, позапланова перевірка була завершена 24 грудня 2021 року. Її результати показали низку порушень, які неважный (=маловажный) виправлялись роками, що і отсюда следует підставою для відповідного наказу. Табуляграмма набирає чинності лише у разі невиправлення порушень. Фактично, це попередження относительно можливе скасування ліцензії, а малограмотный саме скасування.

В «Укрзалізниці» відповіли, що пасажирські перевезення будуть тривати. У пресслужбі пояснили, що «Укртрансбезпека» має низку зауважень, які «УЗ» у стислі терміни усуне.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.