SUBARU LEGACY. Премєра в Чикаго

СВІТOВA ПРEМ'ЄРA СEДAНA SUBARU LEGACY

2,4-літрoвий oпoзитний турбoдвигун Turbo Boxer Engine і нoвa глoбaльнa плaтфoрмa Subaru Global Platform зaбeзпeчують пoліпшeні динaмічні xaрaктeристики флaгмaнськoгo сeдaнa Subaru.

Відзнaчивши 30-ту річницю свoгo дeбюту, флaгмaнський сeдaн Subaru Legacy булo знaчнo мoдeрнізoвaнo:

  • зaвдяки кoмбінaції нoвoї глoбaльнoї плaтфoрми – Subaru Global Platform і 2,4-літрoвoгo турбoвaнoгo двигунa із прямим впoрскувaнням пaливa булo досягнено поліпшення параметрів керування автомобілем
  • вишуканий і інноваційний інтер'єр з новим 11,6-дюймовим екраном в стилі планшета
  • покращені параметри безпеки, які базуються на філософії безпеки Subaru
  • витончений, але сміливий дизайн екстер'єру, що виражає міцність і відчуття динаміки руху

На автосалоні в Чикаго корпорація Subaru представила абсолютно новий седан Legacy 2020 року.

Subaru Legacy, який був флагманом серед седанів Subaru з моменту свого дебюту в 1989 році, разом із новою моделлю налічує вже сім поколінь. За 30 років своєї історії, Subaru Legacy збагатив життя своїх власників, урізноманітнюючи їх будні та пропонуючи більш широкий спектр можливостей для активного способу життя. Legacy завоював довіру клієнтів, передаючи цю цінність із покоління у покоління. Сьома генерація зберігла основні переваги моделі і поліпшила її згідно із концепцією: «седан, що дає можливість їхати куди завгодно і робити все, що завгодно із душевним спокоєм».

Новий Legacy оснащений 2,4-літровим двигуном BOXER з турбонаддувом, що забезпечує оптимальний крутний момент при низьких оборотах або 2,5-літровим атмосферним двигуном BOXER із системою прямого впорскування палива. Завдяки комбінації нової глобальної платформі (Subaru Global Platform) із новим двигуном, було оптимізовано параметри жорсткості кузова і покращено динамічні характеристики Legacy. Крім того, ексклюзивна система допомоги водієві Subaru EyeSight входить вже у  стандартну комплектацію усіх автомобілів, що продаються в США.

Ззовні дизайн включає в себе відточені лінії кузова, що передають динаміку руху, навіть коли автомобіль стоїть на місці. Legacy втілює образ міцності і разом із тим –  активної динаміки.

Для інтер'єру була оновлена ??інформаційно-розважальна система з великим 11,6-дюймовим дисплеє. Завдяки удосконаленням в інтер'єрі новий Legacy забезпечить більш безпечні і приємні подорожі із «седаном, який здатний проїхати завжди і всюди, надаючі водієві спокій і душевний комфорт». Це автомобіль, який  повністю відповідає вимогам сучасної епохи.

Subaru Legacy 2020 модельного року надійде у продаж на ринок США восени 2019 року.

Автосалон Субару Центр Альфа

Адреса: м. Харків, Салтовське шосе, 41а

Тел.: (057) 784-88-88, (057) 766-88-88

Час работы: с 09.00 до 19.00 ( сб. 10.00-18.00, вс. 10.00-15.00)

E-mail: sales@subaru-kharkov.com

WEB: subaru-kharkov.com

Перейти на сторінку автосалону

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.