Subaru Forester пятого покоління представлений в рамках міжнародного автосалону в Нью-йорку

Лідeр прoдaжу aвтoмoбілів Subaru в світі – Subaru Forester зaймaє ключoву пoзицію в глoбaльній стрaтeгії кoмпaнії Subaru. У нoвoму Forester 2019 був втілeний бaлaнс між виняткoвoю кeрoвaністю і кoмфoртoм, a тaкoж встaнoвлeні нoвітні тexнoлoгії aктивнoї і пaсивнoї бeзпeки. Відпoвіднo дo глобальної філософії бренду Subaru – «Dynamic x Solid», в дизайні нового Forester поєднуються витривалість позашляховика і винятковий комфорт для водія і пасажирів.

 

Оновлений* 2,5-літровий горизонтально-опозитний двигун з прямим вприскуванням палива в поєднанні з фірмовим симетричним постійним повним приводом (Symmetrical All-Wheel Drive), безступінчастою коробкою передач CVT і вдосконаленою системою X-Mode, сприяє підвищенню керованості, продуктивності, а також паливної ефективності, і, як наслідок, екологічності автомобіля.

Зміни у зовнішності Forester торкнулися переднього бампера, оптики, решітки радіатора і колісних дисків. Дорожній просвіт – 220 мм.

 

Завдяки збільшеній колісній базі – (тепер 2,670 мм) в новому Forester з'явилося більше простору для пасажирів. У якості опції в автомобілі може бути встановлений 8-ми дюймовий мультимедійний екран з підтримкою Apple Car Play і Android Auto ***, точка доступ Wi-Fi і модуль дистанційного запуску двигуна. Для зручності водія і пасажирів передбачені USB порти для зарядки гаджетів, а також, вперше для автомобілей Subaru, представлена ??система кондиціонування HMI ****, що дозволяє налаштовувати параметри роботи в залежності від кількості пассажирів у автомобілі. Багажне відділення стало більш зручним і містким за рахунок поліпшення конструкції багажного відсіку, також тепер э функція автоматичного замикання багажного відділення при замиканні автомобіля одним натисканням кнопки на ключі доступу.

 

Спеціально для нового Forester виробником був створений новий колір – Jasper Green Metalic.

* – близько 90% нових компонентів двигуна

2 * – клас компактних позашляховиків, довжина кузова 4,500 мм – 4,700 мм.

* 3: Apple CarPlay – зареєстрована торгова марка компанії Apple Inc. на території США та інших країн.

* 4: Human Machine Interface

 

Автосалон Субару Центр Альфа

Адрес: г. Харьков, Салтовское шоссе, 41а

Тел.: (057) 784-88-88, (057) 766-88-88 (многоканальный)

Время работы: с 09.00 до 19.00 ( сб. 10.00-18.00, вс. 10.00-15.00)

E-mail: sales@subaru-kharkov.com

WEB: subaru-kharkov.com

Перейти на страницу автосалона

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.