Страховий інститут дорожньої безпеки назвав Subaru Forester абсолютним переможцем у рейтингу безпеки легкових автомобілів!

Стрaxoвий інститут дoрoжньoї бeзпeки (Insurance Institute for Highway Safety) прoвів сeрію тeстів зa нoвoю прoгрaмoю зaпoбігaння зіткнeнь з пішoxoдaми, у якoму взяли учaть 11 крoсoвeрів.

Дaнa прoгрaмa виявилa aбсoлютнoгo пeрeмoжця, яким стaв Subaru Forester 2019 мoдeльнoгo рoку, який oтримaв мaксимaльнo можливу оцінку у вищезгаданій програмі. Випробування IIHS показали, що Subaru Forester був одним з кращих кросоверів, протестованих на предмет запобігання зіткнень з виїжджають назустріч манекенами.

У тестування було включено три сценарії, які включали участь манекенів, що зображують як дорослих, так і дітей. Найскладніший тест імітував ситуацію, коли дитина несподівано вискакує на дорогу з-за двох припаркованих автомобілів. Ще один тест передбачав появу пішохода перед автомобілем не раніше, ніж за одну секунду до зіткнення.

«Часом водіям складно вчасно відреагувати, щоб швидко загальмувати перед пішоходом», – заявив менеджер з випробувань активної безпеки IIHS пан Девід Ейлор.

Також, дослідження, проведене в 2018 році Інститутом статистики дорожніх збитків (The Highway Loss Data Institute), ініційоване організацією IIHS, показало, що система допомоги водієві Subaru EyeSight знизила рівень ймовірних страхових випадків, пов'язаних з пішоходами на 35%.

Варто нагадати, що новий Forester з системою Subaru EyeSight був недавно нагороджений рейтингом Top Safety Pick (TSP) 2019, продовживши його серію переміг, як найвитриваліший переможець TSP в своєму сегменті до 13 років (2007-2019).

 

Про IIHS

Страховий інститут дорожньої безпеки (англ. Insurance Institute for Highway Safety, англ. IIHS) – американська некомерційна організація, фінансована автомобільними страховими компаніями, заснована в 1959 році в окрузі Арлінгтон, штат Вірджинія. Діяльність організації спрямована на зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод, шкоди, а також тяжкості травм, отриманих в аваріях. Інститут здійснює дослідження, становить рейтинги безпеки популярних легкових автомобілів, а також споживчих товарів, що мають відношення до безпеки на дорозі, таких як автомобільні дитячі утримуючі пристрої.

Автосалон Субару Центр Альфа

Адреса: м. Харків, Салтовське шосе, 41а

Тел.: (057) 784-88-88, (057) 766-88-88

Час работы: с 09.00 до 19.00 ( сб. 10.00-18.00, вс. 10.00-15.00)

E-mail: sales@subaru-kharkov.com

WEB: subaru-kharkov.com

Перейти на сторінку автосалону

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.