SMARTlife: Вибираємо новий смартфон! Літо 2020 року

Влaсник смaртфoну в 50% вжe знaє, який пристрій він купить нaступним. Пeрeвірeнo, для спілкувaння з друзями в рeжимі online нaбaгaтo вигіднішe кoристувaтися нoвими смaртфoнaми, aджe вaші кoлeги тaкoж змінюють свoї пристрoї нa рeгулярній oснoві.

Звичайні вимоги до гаджетів: потужність, стильний зовнішній вигляд і тривалий час автономної роботи. Але при виборі смартфонів влітку 2020 року критично важливо дивитися на деякі технічні нюанси, щоб купити телефон, який залишиться актуальним хоча-б на 1-2 роки.

Що вимагати від смартфона сьогодні

Починати пошук новинки краще з процесора. Якщо пристрій має тактову частоту не менше 2 ГГц, а кількість ядер доходить до 8 одиниць, то він апріорі буде вказувати на високу продуктивність – користувач зможе встановлювати «важкі» ігри, а також вижимати максимум з камери.

Для розваг важливо мати солідний запас ОЗУ, показник якого доходить до 6 ГБ в кращих версіях. Навіть при навантаженні, гаджет не буде пригальмовувати. Придивіться до Samsung Galaxy A51 з індексом A515F, який в інтернет магазині https://mta.ua/ пропонується за спеціальною ціною. Цей телефон поєднує в собі все, що перераховано з вимог вище.

Далі потрібно звертати увагу на екран. Якщо потрібно швидко набирати текст однією рукою, то краще вибирати смартфони з малим екраном – до 5,8 дюймів. Коли важливо дивитися відео з гарною якістю і грати, то стане в нагоді смартфон з діагоналлю екрана понад 6.5 дюймів. Редакція порталу Smartphone.ua рекомендує відразу докуповувати для екрану спеціальне гартоване скло, здатне витримувати найжорсткіший фізичний вплив.

Але чим більше виявиться екран і могутніше процесор, тим швидше почне сідати акумулятор. Тому останній повинен відрізнятися підвищеною місткістю – для телефонів з екраном до 7 дюймів оптимальним вибором виявиться акумулятор з ємністю до 4500-5000 мАг, що дозволить працювати пристрою без підзарядки як мінімум один день при підвищених навантаженнях.

Камери

Про них окремо, тому що цей елемент уже повністю замінив нам звичайні фотоапарати. Повернення не буде, особливо в масовому сегменті фотолюбителів. На наш погляд телефону буде досить мінімум 4-х камер:

 • Основна на 48-64 Мпікс. з маленькою апертурою і бажано оптичною стабілізацією
 • Ширококутова з оглядом від 120 градусів
 • Камера, що відповідає за глибину – для красивого розмиття фону
 • Фронталка – на 16/32 Мпікс., бажано з автофокусом
 • Якщо якість камер раптом не влаштує – це вирок, ніякими спеціальними об’єктивами ситуацію не виправите.

  Корпус

  Наостанок варто уважно придивитися до корпусу. Якщо він пластиковий, то виявиться непоганим вибором для щоденних потреб – пластик відмінно витримує несильні удари і коштує недорого. Скляні корпуси виграють міцністю і відмінним зовнішнім виглядом. Але і сталеві корпуси також цінуються серед користувачів за особливу міцність, стильний зовнішній вигляд і можливість експлуатації на протязі довгого періоду часу. Недолік металевих корпусів – технології не дозволяють реалізувати в такому форматі бездротову підзарядку.

  Комментирование и размещение ссылок запрещено.

  Комментарии закрыты.