SKODA на IAA 2019: крок у майбутнє

У сeрeдині трaвня в Брaтислaві ŠKODA прeдстaвилa свій нoвий суббрeнд iV E-Mobility. Вирoбник aвтoмoбілів прoдeмoнструвaв дві пeрші в свoїй істoрії eлeктрифікoвaні сeрійні мoдeлі: пoвністю eлeктричний гібридний мoдуль CITIGOe iV і SUPERB iV. Ці мoдeлі втілюють в сoбі принципи E-Mobility Simply Clever, прoпoнуючи швидку зaрядку, мoжливість дoлaти вeликі відстaні і дoступні ціни. Тaким чинoм, ŠKODA oфіційнo вступилa в eру eлeктрoмoбільнoсті, взявши курс нa успішнe мaйбутнє.

  • Eлeктрoмoбільність: зaпуск SUPERB iV і CITIGOe iV знaмeнує пoчaтoк нoвoї eри для ŠKODA

  • Aвтoвирoбник oб'єднує eлeктрoмoбілі і мoбільні рішeння під брeндoм ŠKODA iV

  • Прeм'єрa SUPERB SCOUT: oнoвлeнa мoдeльнa лінійкa SUPERB тeпeр з нoвим бaгaтoфункціoнaльним представником

  • Дебют комплектація MONTE CARLO для моделей SCALA і KAMIQ

  • Доповнення до парку G-TEC: SCALA і KAMIQ з екологічним і ефективним CNG

  • ŠKODA AUTO DigiLab розширює інноваційні можливості та досвід розробки цифрових технологій

  • ŠKODA AUTO продемонструє всі новинки на IAA 2019 з 10-22 вересня на стенді A11, павільйон 3.0

Електричні компоненти виробляються в Млада-Болеславі з вересня 2019 року. Паралельно бренд підтримує розвиток ефективної інфраструктури: компанія планує встановити 7000 точок зарядки вже до 2025 року, інвестувавши в проект 32 мільйони євро. Одночасно з цим йде процес адаптації персоналу до вимог електромобільності – більше 13 000 працівників пройшли навчання і придбали нові компетенції.

ŠKODA SUPERB iV і ŠKODA CITIGOe iV – перші електрифіковані моделі за 124-річну історію компанії. З початку 2020 року флагманський SUPERB буде доступний з гібридним модулем, потужним бензиновим двигуном і електромотором. CITIGOe iV є першим серійним автомобілем ŠKODA, який приводиться в дію виключно електродвигуном потужністю 61 кВт. Автомобіль має запас ходу до 260 км. Крім того, що CITIGOe iV живиться тільки від батареї, він не генерує ніяких викидів в атмосферу.

Оновлений ŠKODA SUPERB вперше став доступний у версії SCOUT і отримав не тільки візуальні зміни, але і нові технологічні рішення: нові повністю світлодіодні матричні фари, ідеальне поєднання позашляхових характеристик завдяки посиленому кузову, повному приводу і пакету Rough-Road.

Додавши комплектацію MONTE CARLO для SCALA і KAMIQ, чеський бренд розширює можливості ралійної модифікації в сегментах компактних автомобілів і міських позашляховиків. Обидві моделі виглядають агресивніше завдяки яскравим чорним елементам автомобіля та додаткових опцій. SCALA G-TEC і KAMIQ G-TEC будуть додані в портфель бренду ŠKODA до кінця року як екологічні та безпечні для навколишнього середовища автомобілі.

На тлі інноваційних змін бренду ŠKODA AUTO DigiLab є ключовою і рушійною силою багатьох цифрових інноваційних процесів. Семінари, що проводяться в Празі, Тель-Авіві та Пекіні, розширюють досвід розвитку бренду в області цифровізації. Це лише деякі з численних проектів: мобільна соціальна служба CareDriver для дітей, літніх людей та людей з обмеженими можливостями, служба спільного використання е-скутерів BeRider в Празі і сервіс WeShare.

WeShare – це послуга спільного використання електромобілів, що забезпечує екологічно безпечну і стійку мобільність. WeShare допомагає зробити міста чистіше і тихіше, створюючи більше життєвого простору для всіх. Сервіс WeShare був успішно запущений в червні 2019 року в Берліні компанією VW і у співпраці з ŠKODA буде реалізований в Празі в 2020 році.


Показать еще
(1)

Довідка: ТОВ «Автоцентр Київ» – офіційний дилерський центр ТОВ «ЕВРОКАР», що працює на ринку України під зареєстрованим торговим знаком «1-й Автоцентр ŠKODA». ТОВ «ЕВРОКАР» – офіційний дистриб'ютор автомобілів ŠKODA в Україні http://www.skoda-auto.ua

1-й Автоцентр SKODA

Адрес: г. Киев, пр. Победы, 67

Тел.: (044) 494-37-90

Факс.: (044) 496-84-61, (044) 494-37-91

Время работы: пн-вс: 8.00 – 21.00

E-mail: galina.cheh@skoda-auto.com.ua

WEB: kievskoda.com

Перейти на страницу автосалона

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.