Швидкісний кабріолет AUDI R8 Spyder V10 Plus

Audi прeдстaвилa другe пoкoління R8 V10 Spyder щe рік тoму нa aвтoсaлoні в Нью-Йoрку, aлe тільки тeпeр підгoтувaлa більш пoтужну йoгo вeрсію — Plus. Купe Spyder оснащується найпотужнішим двигуном, виготовленим в Інгольштадті. R8 V10 Spyder оснащений 5,2 літровим атмосферним V10, потужністю 610 л.с. і обертовим моментом в 560 Нм.

 

Завдяки такому агрегату Plus розганяється до сотні за 3,3 секунди, а це на три десятки швидше, ніж «регулярна» Audi R8. Максимальна швидкість збілшилась на 10 км/год, та становить 328 км/год.

І досягаються ці цифри не тільки завдяки мотору. Це може здатися дивним, але автомобіль з м'яким верхом виявився на цілих 25 кг легше стандартного купе. Його вага склала всього 1587 кг.

 

На презентації R8 Spyder V10 Plus хизувався в новому зеленому кольорі, який буде доступний тільки для цієї моделі Audi. Все інше — цілком стандартно. Темно-сірий колір облицювання радіатора і чорнені вихлопні труби і чорний інтер'єр. У його обробці використовується чорна шкіра Nappa, прострочена контрастною яскраво-зеленою ниткою.

Навіть стандартна комплектація дуже багата. Тут і спортивні сидіння, керамічні гальмівні диски, легкосплавні колісні диски та 12,3-дюймова цифрова панель приладів.


Показать еще
(6)

Зрозуміло, що коштує такий спайдер недешево. У Німеччині, де вже почалися замовлення на нього, цінник починається з 207 500 євро, за умови, що поставки почнуться тільки до осені. Але є відомості, що Audi вже працює над «бюджетними» варіантами R8 в обох кузовах. І купе, і спайдер. Очікується, що комплектуватися вони будуть 2,6-літровими V-подібними шістками битурбо. Ціна питання поки не оголошена.

Більше новин автосвіту>>

Купити Audi>>

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.