Рено-Центр Дніпро: Абсолютно новий купе-кросовер RENAULT ARKANA

В рaмкax прeс-кoнфeрeнції Renault в Рoсії булa прeдстaвлeнa ??світoвa прeм'єрa – шoукaр aбсoлютнo нoвoгo купe-крoссoвeрa C-сeгмeнтa Renault ARKANA. Купe-крoсoвeр ARKANA мaє нaмір злaмaти стeрeoтипи тa сфoрмувaти нoвий трeнд нa aвтoмoбільнoму ринку в С-сeгмeнті.

Renault ARKANA – цe унікaльний бaлaнс між eлeгaнтністю сeдaнa і сміливим xaрaктeрoм крoсoвeрa.

Пoзaшляxoві якoсті aбсoлютнo нoвoгo купe-крoссoвeрa підкрeслeні знaчним дoрoжнім прoсвітoм, кoрoткими звисaми і ширoкими кoлісними aркaми рaзoм з колесами великого діаметру. У той же час висхідна поясна лінія кузова і спадаючий профіль даху роблять силует нового Renault ARKANA більш динамічним і елегантним.

 

Група Renault представляє шоукар першого купе-кросовера в масовому сегменті – Renault ARKANA – унікальний баланс між елегантністю і динамікою седана та сміливим характером кросовера. Продажі Renault ARKANA стартують в Росії в 2019 році.

Renault ARKANA – це важлива віха в історії російського ринку SUV, яка переверне звичне уявлення про ідеальний автомобіль для життя, що поєднує в собі інноваційний дизайн і справжнє задоволення від водіння.

Ідея створення концепції купе-кроссовера в масовому сегменті народилася в Росії, де моделі SUV-сегмента завоювали особливу любов клієнтів, які хочуть відчувати себе впевнено за кермом в будь-яких погодних і дорожніх умовах. При цьому автомобілі в кузові «седан» традиційно асоціюються з комфортом і елегантністю.

ARKANA стане важливим кроком в реалізації стратегічного плану Drive the Future 2017-2022.

«ARKANA відповідає очікуванням покупців з Росії і нових клієнтів з багатьох країн світу та дозволить Групі Renault продовжити своє міжнародне зростання в рамках стратегічного плану Drive the Future». – Ніколя МОР, старший віце-президент, операційний директор регіону Євразія.

В рамках свого стратегічного плану Drive the Future 2017-2022 Група Renault планує прискорити свою міжнародну експансію за рахунок розширення продуктової лінійки і збільшити обсяг продажів до 5 млн автомобілів до 2022 р. ARKANA зіграє ключову роль в досягненні цих цілей.

ДИЗАЙН

Поява ARKANA відкриває нову главу в історії дизайну Renault. Надійність, сильний характер і позашляхові якості потужного кросовера знайшли відображення в нижній частині автомобіля за рахунок значного дорожнього просвіту, коротких звисів, широких колісних арок і коліс великого діаметра. Захисні елементи нижньої частини кузова також підкреслюють функціональність і позашляхові якості абсолютно нового купе-кроссовера.

 

При цьому кузов новинки має витончені чуттєві форми, які вказують на приналежність дизайну ARKANA до глобальної концепції, розробленої старшим віце-президентом з корпоративного дизайну групи Renault Лоренсом ван ден Акером. Висхідна поясна лінія кузова з хромованими елементами і спадаючий профіль даху роблять силует шоукара Renault ARKANA більш динамічним і елегантним.

«Шоукар ARKANA – це яскравий купе-кросовер, в якому елегантність седана ідеально поєднується з потужною поставою позашляховика. У ньому відбиваються фірмові риси Renault, такі як прекрасний дизайн, витривалість і французька чуттєвість». – Лоренс ван ден АКЕР, старший віце-президент Групи Renault з корпоративного дизайну.

ІННОВАЦІЇ ДЛЯ ЖИТТЯ

Купе-кросовер Renault ARKANA, побудований на базі нового покоління платформи SUV, яка забезпечує новий рівень комфорту і динаміки.

Платформа Renault ARKANA включає в себе кращі технологічні напрацювання Renault для забезпечення неперевершеного рівня комфорту в будь-яких дорожніх умовах, що є відмінною характеристикою всієї лінійки кросоверів Renault. У той же час інженери Renault, натхненні яскравим і динамічним стилем ARKANA і орієнтовані на покоління молодих клієнтів, застосували весь свій досвід, щоб забезпечити новий рівень безпеки і задоволення від водіння.


Платформа Renault ARKANA отримає абсолютно новий силовий агрегат, який є передовою розробкою Альянсу і його партнерів, що поєднує потужність і динамічність з високою паливною ефективністю.

В конструкції шасі понад 55% компонентів є новими в порівнянні з виробленими сьогодні моделями SUV. Наприклад, абсолютно нова система рульового управління забезпечує задоволення від водіння в будь-яких умовах. Значно збільшена жорсткість кузова дозволила добитися високого рівня безпеки, а також точності управління. А найдовша в сегменті колісна база наділяє Renault ARKANA високим рівнем комфорту в салоні.

Про групу Renault

Група Renault виробляє автомобілі з 1898 р. Сьогодні це транснаціональна група, яка об'єднує кілька марок, яка продала майже 3,76 млн автомобілів в 134 країнах в 2017 р. Група має 36 виробничих майданчиків, 12 700 точок продажів і більше 180 000 співробітників. Для того, щоб відповідати серйозним технологічним вимогам майбутнього і продовжувати свою стратегію прибуткового зростання, Група зосереджується на міжнародному зростанні і забезпеченні взаємодоповнюваності п'яти своїх марок (Renault, Dacia, Renault Samsung Motors, Alpine і LADA), розвитку електричного транспорту та співробітництву з Nissan і Mitsubishi . Повернувшись в Formula-1 зі своєю заводською командою і активно беручи участь в Formula-E, Renault демонструє, що вважає автоспорт важливим фактором розвитку інновацій та розширення пізнаваності марки.

Автосалон Рено-Центр Дніпро

Адреса: м. Дніпро, Запорізьке шосе, 25а

Тел.: (056) 790-37-57, (067) 544-04-03

Часи роботи: с 9.00 до 19.00

E-mail: salon@single.dp.ua

WEB: renault.dp.ua

Перейти на строрінку автосалону>>

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.