Renault Sport і BP Castrol посилили співпрацю

Oбидві кoмпaнії сьoгoдні oгoлoсили прo знaчнe пoсилeння їxніx віднoсин, принaймні, нa п’ять нaйближчиx рoків. Oкрім команди Ф1, партнерство розповсюдиться і на інші підрозділи альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi.

 

Спираючись на успішний перший сумісний сезон у Формулі 1, на зустрічі між головою правління та генеральним директором Renault Карлосом Гоном і головним виконавчим директором British Petroltum Group Бобом Дадлі було домовлено про поширення співпраці, яка тепер простягатиметься за межі чемпіонату світу.

Окрім постачання палива і мастильних матеріалів команді Ф1, BP Castrol співпрацюватиме з Renault у сфері розробки передових мобільних рішень і нових технологій.

«Ми надзвичайно пишаємося значним зміцненням наших відносин із BP Castrol після того, як створили міцний фундамент у 2017 році, – зазначив президент Renault Sport Racing Жером Столл. – BP і Castrol є лідерами у своїх галузях і партнерство цього масштабу та тривалості підкреслює наміри та цілі обох сторін».

«Ми сподіваємося на продовження наших відносин у Формулі 1 та більш широке глобальне співробітництво з альянсом Renault-Nissan-Mitsubishi, включно зі спільним розробленням передових мобільних рішень та нових технологій, – наголосив генеральний директор BP Downstream Туфан Ергінбілгідж. – Автомобільний світ змінюється швидше, ніж будь-коли раніше, і BP прагне залишитися лідером у розробці та просуванні паливно-мастильних матеріалів.

Це партнерство дозволяє нам об’єднати найкращі знання та досвід в обох компаніях, щоб сприймати нові виклики та досліджувати можливості цього ринку, який швидко розвивається».

BP Castrol є офіційним постачальником палива та мастила для команди Формули 1 Renault, а також поставляє мастильні матеріали до технічного центру в Енстоуні та операційної бази Renault Sport Racing у Вірі-Шатійоні.

Логотипи BP і Castrol будуть присутніми на лівреї боліда французької команди Ф1 2018 року, презентація якого пройде в мережі Інтернет 20 лютого.

 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.