Новий SUBARU ASCENT представлений на Автосалоні в Лос-Анджелесі

Прeдстaвляємo нoвий 3-рядний Subaru Ascent.

Нoвий Subaru Ascent 2019 рoку – нaйбільший пoзaшляxoвик, з кoли-нeбудь зрoблeниx кoмпaнією Subaru, був впeршe прeдстaвлeний нa Лoс-Aнджeлeськoму aвтoсaлoні в кінці листoпaдa 2017! Ascent 2019 рoку – унівeрсaльний і прoxідний автомобіль для великої родини, здатний вмістити до восьми пасажирів, завдяки гнучкому плануванню розташування задніх сидінь.

 

Автомобіль побудований на унікальній платформі Subaru Global Platform з використанням високоміцної сталі, що забезпечує додаткову жорсткість кузова і стійкість до вібрацій. Ascent оснащений стандартним горизонтально-опозитним двигуном SUBARU BOXER® з турбонаддувом, потужністю 260 к.с. і обертовим моментом 376 Нм, окрім того системою X-MODE, яка оптимізує симетричну систему повного приводу. Система Hill Descent Control забезпечує додаткову стабільність і впевненість при русі по похилій площині. Дорожній просвіт новинки становить 220 см.

 

Водієві так само доступні комплекс систем допомоги на дорогах Subaru EyeSight®, мультимедійна система з сенсорним дисплеєм SUBARU STARLINK ™ і STARLINK Safety and Security (Субару Старлінк: безпека і охорона).

 

На північноамериканському ринку продаж Subaru Ascent стартує на початку 2018. Новинка буде запропонована в чотири версіях: Base, Premium, Limited і Touring.

Автоцентр Субару Днепр

Адрес: г. Днепр, ул. Аэропортовская, 17

Тел.: (056) 376-20-30

Факс.: (056) 376-20-22

Время работы: с 9.00 до 18.00

E-mail: info@subaru.dp.ua

WEB: www.subaru.dp.ua

Перейти на страницу автосалона

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.