Новий MINI John Cooper Works GP

У 2020 рoці лeгeндaрний бритaнський брeнд прeдстaвить нoву вeрсію спoртивнoгo кoмпaктнoгo aвтoмoбіля. Турбoдвигун John Cooper Works пoтужністю пoнaд 300 к.с. oбіцяє вивeсти eксплуaтaційні xaрaктeристики і зaдoвoлeння від вoдіння нa нoвий рівeнь.

Aбрeвіaтурa GP в пoєднaнні з MINI завжди викликає інтерес не тільки у любителів автомобільного спорту, а й у шанувальників легендарного британського бренду. І очікування будуть винагороджені: в наступному році на дороги всього світу вирветься новий MINI John Cooper Works GP, здатний підкорити своєю динамікою, чудовою керованістю і неймовірною потужністю.

 

Топова версія отримає 4-циліндровий двигун потужністю понад 300 к.с. з технологією MINI TwinPower Turbo, що зробить нову модель самим швидкісним і потужним з дозволених до експлуатації на дорогах загального користування MINI за всю історію марки. Новий MINI John Cooper Works GP буде випущений в кількості всього 3000 примірників.

 

Той хто опиниться за кермом одного з найбільш ексклюзивних і потужних автомобілів, отримає неперевершене задоволення від водіння, а також справжні емоції автогонщика. Саме це послання було закладено в потужному вигляді концептуального MINI John Cooper Works GP Concept, вперше показаного на Франкфуртському автосалоні у вересні 2017 року.

 

Підготовка нового MINI John Cooper Works GP до серійного виробництва перейшла в найважливішу стадію: фахівці почали повноцінні випробування автомобіля на гоночній трасі, на які підуть кілька наступних місяців. У повній відповідності з традиціями і досвідом John Cooper Works підвіску моделі модернізували для ефективної взаємодії з новим потужним двигуном. Ретельно опрацьовані аеродинамічні елементи, зменшена маса, адаптовані технології приводу і підвіски – все це утворює поєднання, яке гарантує унікальні характеристики.

 

Завдяки застосуванню технологій зі світу автогонок і накопиченому досвіду розробникам вдалося встановити нові рекорди. Орієнтиром служила топова версія попереднього покоління MINI. Автомобіль, на зміну якому прийшов новий MINI John Cooper Works GP, подолав «Північну петлю» Нюрбургринга за 8 хвилин 23 секунди – швидше багатьох спорткарів з інших сегментів. В руках Джона Купера (John Cooper), розробника болідів Формули-1, класичний Mini перетворився в компактний, але виключно швидкий гоночний автомобіль, постійно перемагав знаменитих конкурентів. Згадаймо, наприклад, три неймовірні перемоги в Ралі Монте-Карло.

 

В основу нового MINI John Cooper Works GP закладена спортивна ДНК бренду, яка забезпечує характеристики, порівнянні з можливостями справжнього гоночного боліда. Більш того, в новій моделі даний підхід доведений до досконалості. Її попередник був випущений в кількості 2000 автомобілів. Аналогічним обсягом в 2006 році розійшлася і модель MINI Cooper S у версії John Cooper Works GP. Обидва автомобілі є бажаними колекційними примірниками. Нову модель також вже з нетерпінням чекають шанувальники MINI John Cooper Works.

 

«Самий швидкісний автомобіль MINI за всю 60-річну історію бренду став уособленням нашої пристрасті до швидкісного водіння, – говорить Томас Джуліані (Thomas Giuliani), віце-президент по продукту і запуску на ринок. – Ми прекрасно знаємо, що MINI John Cooper Works GP справляє враження незвичайного автомобіля, і підтверджується це не тільки позитивною оцінкою концепт-кара, а й досвідом минулих років: все попередники були розпродані ще до офіційного виходу на ринок».

 

Оголошення з продажу авто, мото техніки та запчастин >>

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.