Новий MERCEDES SPRINTER (шпигунські фото)

Кoмпaнія Mercedes-Benz прoдoвжує рoзрoбку Sprinter нaступнoгo пoкoління: фoтoгрaфи-шпигуни зняли прoтoтип нoвинки, який виїxaв нa тeстувaння в Іспанії. Особливістю нового «Спринтера» стане те, що вперше в історії модель отримає електричну версію.

 

Компанія Mercedes-Benz продовжує розробку Sprinter наступного покоління: фотографи-шпигуни зняли прототип новинки, який виїхав на тестування в Іспанії. Особливістю нового «Спринтера» стане те, що вперше в історії модель отримає електричну версію.

 

Закамуфльована модель являє собою пасажирський фургон з високим дахом. У порівнянні з нинішньою моделлю, наступний Sprinter виглядає більш аеродинамічним. Серед нових дизайнерських елементів — інша оптика і більш масивна решітка радіатора.

 

Новий Mercedes-Benz буде пропонуватися в різних конфігураціях, в тому числі вантажного фургона, вантажопасажирського фургона і варіанти кабіни з шасі. Крім того, клієнти зможуть вибирати між різними типами даху.

 

На даний момент про фургон мало що відомо, але Mercedes вже підтвердив плани інвестувати 450 млн євро в заводи в Дюссельдорфі і Людвигсфельде для підтримки виробництва моделі в Німеччині.

 

Компанія також будує новий завод в Північному Чарльстоні, Південна Кароліна, щоб задовольнити зростаючий попит в Сполучених Штатах.

 

Поки Mercedes не поширюється про технічні характеристики новинки, проте підтвердив плани зі створення електричного варіанту. Sprinter EV буде випускатися на підприємстві в Дюссельдорфі, а компанія Hermes Germany стане першим великим замовником даної моделі — вона має намір купити у німецької марки 1,5 тис. Електричних фургонів.

Iнші автоновини >>

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.