Найдорожчий електромобіль від Bentley

Бритaнськa кoмпaнія Bentley рoзрoбляє свій пeрший eлeктрoмoбіль, стaлo відoмo, щo електричний Bentley буде побудований на платформі німецького електрокара Porsche Mission E.

Але найцікавіше, що нову модель Bentley назвуть Barnato – на честь Вульфа Барнато, який був легендарним автогонщиком, триразовим переможцем марафону «24 години Ле-Мана», мільйонером, спадкоємцем величезною алмазодобувної імперії і, звичайно ж, за сумісництвом главою компанії Bentley з 1926 по 1931 роки.

Bentley Barnato розробляється на платформі електромобіля Porsche Mission E, який повинен вийти на ринок в 2019 році. Німецький електрокар отримає автопілот четвертого рівня, два електромотори сумарною потужністю понад 600 кінських сил, завдяки яким він зможе розганятися з місця до 100 км/год за 3,5 секунди, а запас ходу складе більше 500 кілометрів.

Британський електромобіль теж буде чотирьохдверним і чотиримісним, але з фірмовим дизайном Bentley і більш розкішною обробкою салону. Можливо, у електрокара буде доступно кілька варіантів електричних силових установок різної потужності. Bentley Barnato стане найдорожчим електрокаром на ринку, але коли це буде, поки невідомо.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.