Lamborghini представила новий Urus – найшвидший позашляховик у світі

Lamborghini oфіційнo прeдстaвилa свій пeрший крoсoвeр – мoдeль Urus, який oдрaзу ж зaвoювaв пeршість сeрeд нaйшвидшиx пoзaшляxoвиків в світі, змістивши Bentley Bentayga нa другe місцe.

Xaрaктeристики Urus дійснo врaжaють: розгін до 100 км/год за 3,6 секунди, до 200 км/год – 12,8, а максимальна швидкість дорівнює 305 км/год.

Під капотом кросовера Lamborghini розташувався 4-літровий V8 з двома турбінами. Мотор видає 650 к.с. і 850 Нм крутного моменту і працює в парі з 8-ступінчастим «автоматом».

Обсяг бака – 85 літрів, а витрата палива в змішаному циклі дорівнює 12,7 л.

Довжина Urus – 5112 мм в довжину, ширина – 2016 мм і висота – 1638 мм, а його колісна база становить 3003 мм. Маса автомобіля – 2154 кг, в середньому він на 100 кг легший за позашляховики конкурентів.

В дизайні Urus здивує шестикутними обрисами колісних арок, передніми Y-образні повітрозабірниками, загостреним носом, сильно нахиленим лобовим склом. Аеродинаміка з повітроводами типу Naca, повністю прикритим щитками днищем, активним антикрилом також більше нагадує суперкар, ніж позашляховик.

Адаптивна пневматична підвіска здатна змінювати дорожній просвіт Urus в діапазоні від 158 до 248 мм. Майже 25 см під днищем – серйозна заявка про позашляхові амбіції, але все ж зрозуміло: SUV від Lamborghini створений насамперед для асфальту. Про що свідчить більш ніж значний драйверський арсенал: підрулюючі задні колеса, здатні змінювати кут до 3 градусів в кожен бік залежно від дорожньої ситуації, активний задній диференціал, що розподіляє тягу між правим і лівим задніми колесами, а також активний електромеханічний стабілізатор поперечної стійкості.

Інтер'єр позашляховика не менш вражаючий. Салон обшитий коричневою шкірою і прикрашений чорними пластиковими і алюмінієвими вставками. На центральній консолі встановлені два дисплея: один для мультимедійної системи, а другий – для клімат-контролю.

Приладова панель теж цифрова. Пасажири мають можливість інтегруватися з автомобілем завдяки смартфону, управляти функціями голосом і навіть відкривати двері багажника «стусаном» ноги в повітрі. Як і всі сучасні автомобілі, Urus буде укомплектований безліччю систем безпеки і допомоги водієві.

Поява на ринку Lamborghini Urus очікується наприкінці зими 2018 року. Стартова ціна – $200 000.

 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.