Курєрська служба зробила шалене замовлення вантажівок від Tesla

Aмeрикaнськa службa дoстaвки United Parcel Service (UPS) рoзмістилa нaйбільшe зaмoвлeння нa eлeктричні вaнтaжівки Tesla. Компанія замовила 125 тягачів, повідомляє видання Automotive News.

Вартість вантажівки Tesla складе мінімум 150 тисяч доларів. Таким чином, вся партія обійдеться UPS в 18 мільйонів 750 тисяч доларів. Зараз американський автовиробник приймає депозити на автомобілі в розмірі 20 тисяч доларів.

До цього найбільшим замовником вантажівок Tesla вважалася компанія PepsiCo, яка володіє брендами Pepsi і Lay's. Вона залишила передоплату на 100 тягачів, які в майбутньому повинні будуть приєднатися до вже наявного парку вантажівок, який налічує 10 тисяч машин.

Раніше 40 вантажівок також замовила фірма Anheuser-Busch, яка займається виробництвом пива під маркою Budweiser. Замовлення ще 10 вантажівок підтвердила служба DHL, а також фірми Wal-Mart і Sysco. Загальна кількість замовлень на Tesla Semi перевищує 410 машин. З огляду на розмір передоплати, тільки на передзамовленнях виробник вже зібрав понад вісім мільйонів доларів.

Вантажівку Tesla Semi представили в листопаді. Новинка отримала дві модифікації: з запасом ходу 482 і 800 кілометрів. Тягач буде оснащений чотирма електромоторами. "Сотню" вантажівка при повному завантаженні (36 тонн) зможе набирати за 20 секунд.

Виробництво Tesla Semi почнеться в 2019 році.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.