Який сюрприз очікує українських водіїв на початку 2018 року

Вжe нa пoчaтку 2018 рoку зaпрaцює відeoфіксaція нa укрaїнськиx дoрoгax і вoдії знoву почнуть отримувати “листи щастя”. Про це в ефірі “Голос Столиці” повідомив директор департаменту комунікацій МВС України Артем Шевченко, передає MMR.

 

Так, він пояснив, що система буде працювати також, як і в Європі.

“Адже неможливо зафіксувати кожне правопорушення на дорозі, як і неможливо приставити до кожного автомобіля поліцейського.

Саме тому жодна країна Європи не обходиться без системи автоматичної фото-, відеофіксації порушень правил дорожнього руху, яка досить суттєво дисциплінує водіїв. Це може відчути кожен, хто подорожував європейськими дорогами”, – сказав він.

При цьому він закликав українських водіїв вже зараз готуватися до нововведень.

“І я закликаю всіх водіїв готуватися до того, що в наступному році в першій половині, а, можливо, навіть і в першому кварталі наступного року система почне працювати, і так звані листи щастя, які були в 2006-2007 році, і досить негативно сприйняли тоді, повернуться.

Альтернативи цьому немає. Єдине, що ми хочемо повністю виправити всі помилки, щоб це було абсолютно ефективно, і хороший дієвий механізм”, – сказав він.

У МВС сподіваються, що чотири тисячі камер вистачить для ефективного спостереження.

“Тобто на нашу країну, на наші території, наші дороги хочеться мати таку кількість. Звичайно, не відразу все це запрацює. Але поступово почне працювати з першого кварталу наступного року”, – пояснив Шевченко.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.