AutomotiveINNOVATIONS 2018: Volkswagen – сама інноваційна марка масового сегмента

Volkswagen знoву визнaний нaйбільш іннoвaційнoю мaркoю, a тaкoж відзнaчeний в нoмінaціяx «Aльтeрнaтивний привід», «aвтoпілoтувaння і бeзпeку» тa «Трaдиційний привід».

Пeрeмoжці щoрічнo oбирaються інститутoм Center of Automotive Management і міжнaрoднoю мeрeжeю кoнсaлтингoвиx компаній PricewaterhouseCoopers. Рішення приймається за результатами спільного дослідження AutomotiveINNOVATIONS, в рамках якого аналізуються технічні новинки в сфері автомобілебудування. На основі отриманих даних визначаються інноваційні профілі і перспективні тенденції автомобільних марок.

Експерти CAM і PwC відзначили, що марка Volkswagen «при показнику 26% має найбільшу частку інновацій глобального масштабу серед марок масового сегмента». На високу оцінку також удостоєні Volkswagen Arteon з опціонально доступним асистентом аварійної зупинки Emergency Assist 2.0 з функцією зміни смуги, концепт чотирьохдверного купе Arteon, що представляє верхню лінійку масового сегмента, Golf 1.5 TSI з функцією eco-coasting, що відключає двигун при русі накатом, а також Volkswagen up ! GTI, обладнаний бензиновим фільтром сажі.

У номінації «автопілотування і безпека» марка Volkswagen знову підтвердила своє лідерство. Успіх був досягнутий завдяки Arteon – першої моделі, обладнаної асистентом аварійної зупинки Emergency Assist другого покоління. Якщо у водія під час руху погіршується самопочуття і він втрачає здатність керувати автомобілем, система в рамках свого функціоналу здатна попередити інших учасників руху про небезпеку, автоматично направити автомобіль на праву смугу і зробити зупинку.

Автосалон Volkswagen Автоцентр-Україна

Адреса: м. Дніпро, Набережна Перемоги, 22

Тел.: (056) 790-33-31, (050) 322-22-31, (097) 322-22-31

Часи роботи: с 8.00 до 20.00

E-mail: yaroshuk@autocenter.dp.ua

WEB: www.autocenter.dp.ua

Перейти на сторінку автосалону

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.